Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ejder Demir

“ Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız, birlikte yöneteceğiz”

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ejder Demir
31 Ocak 2019 MyGaziantep

İYİ Parti, CHP ittifakının Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayının Ejder, İYİ Parti İl binasında partililerle bir araya geldi. Büyük bir kalabalıkla karşılanan Demir, birlikte çalışarak 31 Mart’ta yapılacak seçimlerden birlikte kazanarak çıkacaklarını ve 1 Nisan sabahı birlikte yönetim anlayışı ile Gaziantep’in, huzura, güvene ve mutluluğa uyanacağını söyledi.

İl Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte partilileri selamlayan Demir, herkesi, her kesimi kucaklayarak Gaziantep’e hak ettiği yönetimi el birliği ile vereceklerini ifade ederek,” Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız ve birlikte yöneteceğiz hak ettiği gibi. Her kesi, her kesimi kucaklayacağız, ayrım yapmaksızın Gaziantep’e hak ettiği yönetimi el birliği ile gönül birliği ile vereceğiz” dedi.

GAZİANTEP’İN SORUNLARI İLE İLGİLİ PROJELERİMİZ HAZIR

Gaziantep’in sorunlarını çok iyi bildiklerini ve çözüme yönelik projelerinin de hazır olduğunu dile getiren Ejder Demir,”  Gaziantep’in sorunları ile ilgili projelerimizi tanıtım toplantımızda kamuoyu ile geniş, detaylı bir şekilde paylaşacağız. Suriyeliler, imar kirliliği, trafik sorunu bunların hepsini sevgili hemşehrilerimizle paylaşacağız. Allah nasip ederse de sorunların üstesinden birlikte çalışarak geleceğiz” diye konuştu.

GAZİANTEP’E HUZUR VE GÜVEN GELECEK

Kentin en büyük sorunlarından birisinin huzur ve güven ortamından her geçen gün biraz daha uzaklaşması olduğunu, 1 Nisan sabahından itibaren şehri eski güvenli ve insanların mutlu olduğu ortamına yeniden kavuşturmak için adımları atmaya başlayacaklarını sözlerine ekleyen Demir, şöyle konuştu.

“ Gaziantep’in bugün en çok ihtiyaç duyduğu şey huzur, güven, mutluluktur. Şehre iyi bir tesis, iyi bir park, iyi bir ev yapabilirsiniz. İyi bir şehir kurabilirsiniz. Ama içine, güveni, huzuru, mutluluğu koyamadığınız sürece hiçbir değerin anlamı yoktur. Biz, Gaziantep’i huzur, güven şehri yapacağız ve Gaziantep’i hak ettiği gibi yöneteceğiz”

KARAKUŞ,” YEREL İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNÜN ADIMLARINI GAZİANTEP’TEN ATACAĞIZ”

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş ise partililere hitaben yaptığı konuşmada, 31 Mart seçimlerinde yerel iktidar yürüyüşünün adımlarını Gaziantep’ten atacaklarını söyledi.

Karakuş, İYİ Parti’nin Gaziantep’te seçimlerden zaferle çıkacağını ve Büyükşehir ile birlikte tüm ilçeleri yönetmeye talip olduklarını ifade ederek,” CHP ile yapılan ittifak anlaşmasında İYİ Partiye verilen tek Büyükşehir olan Gaziantep’te bu seçimi kazanacağız. Biz burada kazanırken, partimizin de yerel iktidarının adımlarını atmış olacağız ve İYİ Parti’yi yerel seçimlerin iktidarı yapacağız. Bu kutlu yürüyüşe başlıyoruz. Gaziantep yıllardır hemen her konuda büyük sorunlarla karşı karşıya bırakıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ejder Demir’in dediği gibi birlikte çalışarak, birlikte yöneterek kısa zamanda şehrimizi yeniden hak ettiği yerlere taşıyarak, güvenin ve huzurun hakim olduğu bir kent haline getireceğiz” dedi.

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Sayın ejder demir siz bu gün karayılan cad. Geldiniz bir toplandı yaptınız ama baktım sizibir sizden belediye başkanı olmaz nedrn diyecek siniz ne yanızdakiler nesiz orda 22 25 tane esnaf var dı acaba birtasine selam verdinizmi bir tanesiyle konuştunuzmu ne büyüksün me başkan olsanız ne olur acada ..
Ali kılınç 17 Mar 2019 22:22:11